Penapis

Penapis terpilih
Kosongkan semua
Pusat Bandar Kuala Lumpur

Jenis penginapan

Hotel mengikut bintang

Harga setiap malam

Daerah

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Penilaian ulasan

Tarikan

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Hotel bertema

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Kemudahan hotel

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Kemudahan bilik

Senarai semak
Pandangan foto
Penapis
Paling popular dahulu
Menyusun
  • Paling popular dahulu
  • Kedudukan tertinggi dahulu
  • Harga terendah dahulu
  • Jarak - rendah ke tinggi
5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar
10.0 (7 ulasan)
The Manor Suites Near Klcc Kuala Lumpur elegan adalah sebuah hotel 5 bintang yang terletak 1.4 km dari Menara Berkembar Petronas. Tempat ini juga mempunyai WiFi di seluruh kawasan hartanah.
The Manor Suites Near Klcc Kuala Lumpur elegan adalah sebuah hotel 5 bintang yang terletak 1.4 km dari Menara Berkembar Petronas. Tempat ini juga mempunyai WiFi di seluruh kawasan hartanah.
5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar
10.0 (1 ulasan)
Penginapan ini berjarak 11 minit berjalan kaki dari Pusat Konvensyen Kuala Lumpur dan 10 minit berjalan kaki dari stesen bawah tanah Ampang Park.
Penginapan ini berjarak 11 minit berjalan kaki dari Pusat Konvensyen Kuala Lumpur dan 10 minit berjalan kaki dari stesen bawah tanah Ampang Park.
Asrama di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
9.2 (90 ulasan)
Tempat ini terletak 1.6 km dari Taman KLCC dan 1.5 km dari Aquaria KLCC. Pusat bandar Kuala Lumpur terletak kurang dari 3 km jauhnya.
Tempat ini terletak 1.6 km dari Taman KLCC dan 1.5 km dari Aquaria KLCC. Pusat bandar Kuala Lumpur terletak kurang dari 3 km jauhnya.
Rumah tetamu di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
10.0 (1 ulasan)
Menampilkan peti deposit keselamatan dan keselamatan 24 jam, Vortex Suites Klcc By The City Stay terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur 0.9 km dari Menara Berkembar Petronas. Dalam jarak…
Menampilkan peti deposit keselamatan dan keselamatan 24 jam, Vortex Suites Klcc By The City Stay terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur 0.9 km dari Menara Berkembar Petronas. Dalam jarak…
3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
9.8 (9 ulasan)
Kediaman 3 bintang Summer Suites By Rosemary Kuala Lumpur menawarkan lokasi yang perdana berhampiran Bukit Nanas yang terletak kira-kira 1.7 km jauhnya.
Kediaman 3 bintang Summer Suites By Rosemary Kuala Lumpur menawarkan lokasi yang perdana berhampiran Bukit Nanas yang terletak kira-kira 1.7 km jauhnya.
4 bintang Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar
8.9 (36 ulasan)
Menghadap ke bandar, Scarletz Suite Klcc By Light House 1 berjarak 6 minit berjalan kaki dari Galeri Petronas di Kuala Lumpur
Menghadap ke bandar, Scarletz Suite Klcc By Light House 1 berjarak 6 minit berjalan kaki dari Galeri Petronas di Kuala Lumpur
Rumah tetamu di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3.7 km ke pusat bandar
9.9 (7 ulasan)
Hanya dalam jarak berjalan kaki yang singkat dari Avenue K, Addresses Star Residence By Suites Kuala Lumpur yang selesa ini menawarkan sebuah kolam renang infiniti di aras bumbung.
Hanya dalam jarak berjalan kaki yang singkat dari Avenue K, Addresses Star Residence By Suites Kuala Lumpur yang selesa ini menawarkan sebuah kolam renang infiniti di aras bumbung.
4 bintang Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar
7.8 (18 ulasan)
Kediaman 4 bintang The Mews Klcc By Gb Aparthotel Kuala Lumpur menawarkan lokasi yang mudah berhampiran Taman KLCC yang terletak kira-kira 0.9 km jauhnya.
Kediaman 4 bintang The Mews Klcc By Gb Aparthotel Kuala Lumpur menawarkan lokasi yang mudah berhampiran Taman KLCC yang terletak kira-kira 0.9 km jauhnya.
2 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
8.6 (12 ulasan)
Terletak 2.7 km dari Muzium Polis Diraja Malaysia di Kuala Lumpur, Mercu Summer Stay Classic menawarkan keselamatan 24-jam dan penukar mata wang di seluruh kawasan hotel.
Terletak 2.7 km dari Muzium Polis Diraja Malaysia di Kuala Lumpur, Mercu Summer Stay Classic menawarkan keselamatan 24-jam dan penukar mata wang di seluruh kawasan hotel.
4 bintang Rumah tetamu di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
10.0 (1 ulasan)
Menghadap ke bandar, C Suites Klcc berjarak 16 minit berjalan kaki dari Petrosains di Kuala Lumpur Anda boleh mendapat manfaat dari peti deposit keselamatan dan keselamatan 24-jam.
Menghadap ke bandar, C Suites Klcc berjarak 16 minit berjalan kaki dari Petrosains di Kuala Lumpur Anda boleh mendapat manfaat dari peti deposit keselamatan dan keselamatan 24-jam.
3 bintang Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
6.3 km ke pusat bandar
8.3 (6 ulasan)
Menawarkan penginapan yang selesa dengan pemandangan bandar, Novo Ampang By Dormeo Destinations Aparthotel terletak di sebelah Alexis Ampang di Kuala Lumpur
Menawarkan penginapan yang selesa dengan pemandangan bandar, Novo Ampang By Dormeo Destinations Aparthotel terletak di sebelah Alexis Ampang di Kuala Lumpur
3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar
8.2 (10 ulasan)
Berjalan kaki selama 11 minit dari Menara Berkembar Petronas, Vortex Suites Klcc City View By Service Apartment Kuala Lumpur yang bertaraf 3 bintang ini menawarkan penginapan yang selesa dengan 20…
Berjalan kaki selama 11 minit dari Menara Berkembar Petronas, Vortex Suites Klcc City View By Service Apartment Kuala Lumpur yang bertaraf 3 bintang ini menawarkan penginapan yang selesa dengan 20…
3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
8.2 (59 ulasan)
Menawarkan sebuah kolam renang infiniti, Summer Suites See Home Klcc Kuala Lumpur berjarak 15 minit berjalan kaki ke Petrosains. Tempat ini juga menawarkan keselamatan 24 jam dan kedai gunting rambut.
Menawarkan sebuah kolam renang infiniti, Summer Suites See Home Klcc Kuala Lumpur berjarak 15 minit berjalan kaki ke Petrosains. Tempat ini juga menawarkan keselamatan 24 jam dan kedai gunting rambut.
2 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
1.7 km ke pusat bandar
Menampilkan peti keselamatan dan kedai gunting rambut, Hotel 1915 Kuala Lumpur terletak di daerah Golden Triangle 2.2 km dari Dayabumi.
Menampilkan peti keselamatan dan kedai gunting rambut, Hotel 1915 Kuala Lumpur terletak di daerah Golden Triangle 2.2 km dari Dayabumi.
5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar
8.0 (58 ulasan)
Platinum Luxury Suites Klcc terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur 2.3 km dari Taman KLCC dengan kelab malam, kawasan permainan dan padang golf. Hotel juga menawarkan Wi-Fi tetamu di seluruh…
Platinum Luxury Suites Klcc terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur 2.3 km dari Taman KLCC dengan kelab malam, kawasan permainan dan padang golf. Hotel juga menawarkan Wi-Fi tetamu di seluruh…
3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar
8.3 (22 ulasan)
Hotel selesa iaitu Isola Klcc Hotel, Trademark Collection By Wyndham Kuala Lumpur yang bertaraf 3 bintang terletak dalam jarak 11 minit berjalan kaki dari Menara Berkembar Petronas. Wi-Fi disediakan…
Hotel selesa iaitu Isola Klcc Hotel, Trademark Collection By Wyndham Kuala Lumpur yang bertaraf 3 bintang terletak dalam jarak 11 minit berjalan kaki dari Menara Berkembar Petronas. Wi-Fi disediakan…
Asrama di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
8.0 (337 ulasan)
Central Market Kuala Lumpur terletak 1.7 km dari hartanah dan Jalan Alor adalah kira-kira 1.4 km jauhnya.
Central Market Kuala Lumpur terletak 1.7 km dari hartanah dan Jalan Alor adalah kira-kira 1.4 km jauhnya.
Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
6.2 km ke pusat bandar
10.0 (1 ulasan)
Hotel selesa Butterfly Home terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur berhampiran Alexis Ampang. Ia berjarak 6 km dari Masjid Negara dan 4.9 km dari Masjid Jamek.
Hotel selesa Butterfly Home terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur berhampiran Alexis Ampang. Ia berjarak 6 km dari Masjid Negara dan 4.9 km dari Masjid Jamek.
5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar
Terletak 950 meter dari stesen tiub MRT Tun Razak Exchange, Quill Residences Kuala Lumpur mempunyai peti deposit keselamatan dan pengurup wang. Tetamu boleh berenang di sebuah kolam renang dalaman…
Terletak 950 meter dari stesen tiub MRT Tun Razak Exchange, Quill Residences Kuala Lumpur mempunyai peti deposit keselamatan dan pengurup wang. Tetamu boleh berenang di sebuah kolam renang dalaman…
3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar
9.6 (7 ulasan)
Menawarkan sebuah kolam renang di atas bumbung, Platinum Suites Kuala Lumpur By Horizon Home berjarak 20 minit berjalan kaki ke Fahrenheit 88. Ia menawarkan tempat penginapan yang selesa dengan…
Menawarkan sebuah kolam renang di atas bumbung, Platinum Suites Kuala Lumpur By Horizon Home berjarak 20 minit berjalan kaki ke Fahrenheit 88. Ia menawarkan tempat penginapan yang selesa dengan…

The Manor Suites Near Klcc

5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar

The Manor Klcc By Asian

5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar

Poshpack Skyline Hostel

Asrama di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Vortex Suites Klcc By The City Stay

Rumah tetamu di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Summer Suites By Rosemary

3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Scarletz Suite Klcc By Light House 1

4 bintang Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar

Addresses Star Residence By Suites

Rumah tetamu di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3.7 km ke pusat bandar

The Mews Klcc By Gb

4 bintang Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar

Mercu Summer Stay Classic

2 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

C Suites Klcc

4 bintang Rumah tetamu di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Novo Ampang By Dormeo Destinations

3 bintang Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
6.3 km ke pusat bandar

Vortex Suites Klcc City View By Service Apartment

3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar

Summer Suites See Home Klcc

3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Hotel 1915 Kuala Lumpur

2 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
1.7 km ke pusat bandar

Platinum Luxury Suites Klcc

5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar

Isola Klcc Hotel, Trademark Collection By Wyndham

3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar

Amethyst Klcc

Asrama di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Butterfly Home

Aparthotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
6.2 km ke pusat bandar

Quill Residences Kuala Lumpur

5 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
4 km ke pusat bandar

Platinum Suites Kuala Lumpur By Horizon Home

3 bintang Hotel di Pusat Bandar Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar