Penapis

Penapis terpilih
Kosongkan semua
Bukit Bintang

Jenis penginapan

Hotel mengikut bintang

Harga setiap malam

Daerah

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Penilaian ulasan

Tarikan

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Hotel bertema

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Kemudahan hotel

  • Tunjukkan semua + Tunjukkan Kurang -

Kemudahan bilik

Senarai semak
Pandangan foto
Penapis
Paling popular dahulu
Menyusun
  • Paling popular dahulu
  • Kedudukan tertinggi dahulu
  • Harga terendah dahulu
  • Jarak - rendah ke tinggi
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
700 m ke pusat bandar
7.5 (497 ulasan)
Terletak 2.5 km dari Tokong Thean Hou, Dua Sentral Residence Near Kl Sentral By Cobnb menyediakan penginapan dengan WiFi di bilik-bilik .
Terletak 2.5 km dari Tokong Thean Hou, Dua Sentral Residence Near Kl Sentral By Cobnb menyediakan penginapan dengan WiFi di bilik-bilik .
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar
7.4 (984 ulasan)
Menawarkan Wi-Fi di seluruh kawasan hartanah, pangsapuri The Colony&The Luxe, Kuala Lumpur by Canopy Lives adalah sekitar 25 minit berjalan kaki dari Kelab Diraja Selangor.
Menawarkan Wi-Fi di seluruh kawasan hartanah, pangsapuri The Colony&The Luxe, Kuala Lumpur by Canopy Lives adalah sekitar 25 minit berjalan kaki dari Kelab Diraja Selangor.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.4 km ke pusat bandar
Menawarkan WiFi di bilik-bilik, pangsapuri Pavilion Ceylon Hill Suites, Bukit Bintang By Perfect Host Kuala Lumpur adalah sekitar 20 minit berjalan kaki dari Menara Berkembar Petronas.
Menawarkan WiFi di bilik-bilik, pangsapuri Pavilion Ceylon Hill Suites, Bukit Bintang By Perfect Host Kuala Lumpur adalah sekitar 20 minit berjalan kaki dari Menara Berkembar Petronas.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.7 km ke pusat bandar
Menyediakan suasana di daerah Bukit Bintang, pangsapuri Kl Service Suites At Times Square Kl Kuala Lumpur dilengkapi dengan Wi-Fi di bilik-bilik dan sebuah kolam renang.
Menyediakan suasana di daerah Bukit Bintang, pangsapuri Kl Service Suites At Times Square Kl Kuala Lumpur dilengkapi dengan Wi-Fi di bilik-bilik dan sebuah kolam renang.
3 bintang Hotel kapsul di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
1.6 km ke pusat bandar
6.0 (306 ulasan)
Menawarkan basikal untuk disewa, Hotel AL Amin Masjid Jamek Kuala Lumpur berjarak 5 minit memandu dari Petrosains. Kemudahan di sini termasuklah perkhidmatan keselamatan 24 jam dan pengurup wang.
Menawarkan basikal untuk disewa, Hotel AL Amin Masjid Jamek Kuala Lumpur berjarak 5 minit memandu dari Petrosains. Kemudahan di sini termasuklah perkhidmatan keselamatan 24 jam dan pengurup wang.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
4.8 km ke pusat bandar
9.1 (91 ulasan)
Pavilion Embassy Service Suites terletak 10 minit memandu ke Kuil Sri Maha Mariamman dan menawarkan penginapan dengan WiFi di seluruh kawasan hartanah.
Pavilion Embassy Service Suites terletak 10 minit memandu ke Kuil Sri Maha Mariamman dan menawarkan penginapan dengan WiFi di seluruh kawasan hartanah.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar
Para tetamu boleh memilih untuk menginap di pangsapuri Vortex Suites Klcc By Welt ketika melawat Kuala Lumpur.
Para tetamu boleh memilih untuk menginap di pangsapuri Vortex Suites Klcc By Welt ketika melawat Kuala Lumpur.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.4 km ke pusat bandar
7.6 (382 ulasan)
Terletak 2.1 km dari Masjid Jamek, pangsapuri Chambers Suite Kuala Lumpur Near KLCC&Chow Kit yang bergaya ini menawarkan penginapan di Kuala Lumpur. Hartanah bergaya ini juga mempunyai Wi-Fi di bilik…
Terletak 2.1 km dari Masjid Jamek, pangsapuri Chambers Suite Kuala Lumpur Near KLCC&Chow Kit yang bergaya ini menawarkan penginapan di Kuala Lumpur. Hartanah bergaya ini juga mempunyai Wi-Fi di bilik…
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.7 km ke pusat bandar
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Kl Better Apartment At Times Square Kl.
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Kl Better Apartment At Times Square Kl.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2 km ke pusat bandar
6.9 (300 ulasan)
Pangsapuri Orion Suites@ The Robertson Bukit Bintang Kuala Lumpur terletak hampir 2.8 km dari Planetarium Negara.
Pangsapuri Orion Suites@ The Robertson Bukit Bintang Kuala Lumpur terletak hampir 2.8 km dari Planetarium Negara.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
Para tetamu boleh menginap di pangsapuri The Axon Residence Bukit Bintang ketika melawat Kuala Lumpur.
Para tetamu boleh menginap di pangsapuri The Axon Residence Bukit Bintang ketika melawat Kuala Lumpur.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.3 km ke pusat bandar
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Chambers Residence Klcc By Purple Orchid.
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Chambers Residence Klcc By Purple Orchid.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.3 km ke pusat bandar
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Cherry Homes at Chambers Kuala Lumpur.
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Cherry Homes at Chambers Kuala Lumpur.
3 bintang Hotel di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.6 km ke pusat bandar
6.9 (464 ulasan)
Eco Hotel At Bb Kuala Lumpur adalah hotel bertaraf 3 bintang dan terletak kira-kira 2.1 km dari Bukit Nanas.
Eco Hotel At Bb Kuala Lumpur adalah hotel bertaraf 3 bintang dan terletak kira-kira 2.1 km dari Bukit Nanas.
3 bintang Rumah tetamu di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.8 km ke pusat bandar
7.4 (197 ulasan)
Terletak 2.2 km dari Taman KLCC, penginapan selesa Maxhome @ D'Majestic Place, Kl City Centre Kuala Lumpur menawarkan peti keselamatan dan perkhidmatan keselamatan 24 jam. Maxhome @ D'Majestic Place,…
Terletak 2.2 km dari Taman KLCC, penginapan selesa Maxhome @ D'Majestic Place, Kl City Centre Kuala Lumpur menawarkan peti keselamatan dan perkhidmatan keselamatan 24 jam. Maxhome @ D'Majestic Place,…
2 bintang Hotel di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
1.4 km ke pusat bandar
6.8 (205 ulasan)
Menawarkan sewaan kereta serta Wi-Fi di kawasan awam, Hotel China Town 2 terletak di Kuala Lumpur, 0.9 km dari Masjid Jamek.
Menawarkan sewaan kereta serta Wi-Fi di kawasan awam, Hotel China Town 2 terletak di Kuala Lumpur, 0.9 km dari Masjid Jamek.
3 bintang Hotel di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
1.8 km ke pusat bandar
7.1 (736 ulasan)
Central City Hotel At Chinatown Kuala Lumpur, terletak 2.3 km dari Menara Berkembar Petronas, menawarkan keselamatan 24 jam dan restoran. LRT Pasar Seni stesen bawah tanah terdekat, ialah 10 minit…
Central City Hotel At Chinatown Kuala Lumpur, terletak 2.3 km dari Menara Berkembar Petronas, menawarkan keselamatan 24 jam dan restoran. LRT Pasar Seni stesen bawah tanah terdekat, ialah 10 minit…
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.1 km ke pusat bandar
Tetamu dialu-alukan untuk menginap di pangsapuri Soho Suites Klcc By Homestay semasa melawat Kuala Lumpur.
Tetamu dialu-alukan untuk menginap di pangsapuri Soho Suites Klcc By Homestay semasa melawat Kuala Lumpur.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Vortex Suites Klcc By Neptune.
Para tetamu Kuala Lumpur akan dapat menikmati penginapan mereka di pangsapuri Vortex Suites Klcc By Neptune.
Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar
Para tetamu boleh memilih untuk menginap di pangsapuri Sky Suites Klcc By Luxury Stay ketika melawat Kuala Lumpur.
Para tetamu boleh memilih untuk menginap di pangsapuri Sky Suites Klcc By Luxury Stay ketika melawat Kuala Lumpur.

Dua Sentral Residence Near Kl Sentral By Cobnb

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
700 m ke pusat bandar

The Colony&The Luxe, Kuala Lumpur by Canopy Lives

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar

Pavilion Ceylon Hill Suites, Bukit Bintang By Perfect Host

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.4 km ke pusat bandar

Kl Service Suites At Times Square Kl

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.7 km ke pusat bandar

Hotel AL Amin Masjid Jamek

3 bintang Hotel kapsul di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
1.6 km ke pusat bandar

Agile Delima Residence Bukit Bintang

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
4.8 km ke pusat bandar

Vortex Suites Klcc By Welt

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar

Chambers Suite Kuala Lumpur Near KLCC&Chow Kit

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.4 km ke pusat bandar

Kl Better Apartment At Times Square Kl

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.7 km ke pusat bandar

Orion Suites@ The Robertson Bukit Bintang

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2 km ke pusat bandar

The Axon Residence Bukit Bintang

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar

Chambers Residence Klcc By Purple Orchid

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.3 km ke pusat bandar

Cherry Homes at Chambers Kuala Lumpur

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.3 km ke pusat bandar

Eco Hotel At Bb

3 bintang Hotel di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.6 km ke pusat bandar

Maxhome @ D'Majestic Place, Kl City Centre

3 bintang Rumah tetamu di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.8 km ke pusat bandar

Hotel China Town 2

2 bintang Hotel di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
1.4 km ke pusat bandar

Central City Hotel At Chinatown

3 bintang Hotel di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
1.8 km ke pusat bandar

Soho Suites Klcc By Homestay

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3.1 km ke pusat bandar

Vortex Suites Klcc By Neptune

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
2.9 km ke pusat bandar

Sky Suites Klcc By Luxury Stay

Pangsapuri di Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia
3 km ke pusat bandar